dlaczego warto

Konsultacje Marketingowe

zapraszam na konsultacje

Marketing jest drogowskazem dla Twoich klientów

Pomagam firmom i przedsiębiorstwom w kwestiach związanych z marketingiem. Jednym z głównych zadań naszej konsultacji jest pomoc w zdefiniowaniu i osiągnięciu celów biznesowych poprzez stworzenie strategii marketingowej, która pozwoli na efektywne dotarcie do klientów i zwiększenie sprzedaży.

Posiadając szerokie doświadczenie w budowie i promocji wielu marek pomagam Tobie przedsiębiorczyni i przedsiębiorco w takich obszarach jak:

  1. Analiza rynku i konkurencji – pomogę przeprowadzić szczegółową analizę rynku oraz konkurencji, dzięki czemu Twoja firma będzie w stanie lepiej poznać swoją pozycję na rynku i zidentyfikować możliwości rozwoju.
  2. Definicja grupy docelowej – wspieram w określeniu, kto jest grupą docelową dla danej firmy i jakie są jej potrzeby i preferencje.
  3. Wybór kanałów marketingowych – współczesny marketer powinien mieć świadomość istnienia wielu kanałów marketingu i wspierać w wyborze najlepszych z nich. Taka analiza to jedna z najważniejszych rzeczy, które musisz zrobić w swoim biznesie, aby mieć szansę dotarcia do grupy docelowej, na której Twój biznes może zyskać najwięcej.
  4. Opracowanie strategii marketingowej – razem z Tobą przygotuje spójną strategię marketingową, która uwzględni cele firmy, grupę docelową oraz wybrane kanały marketingowe.
  5. Analiza efektywności działań marketingowych – Przyglądanie się wynikom działań marketingowych i ich analiza, co pozwoli na ciągłe doskonalenie strategii marketingowej i zwiększenie efektywności działań.
  6. Rozwój produktów i usług – chętnie pomogę Ci w analizie portfolio i rozwoju produktów i usług, w tym w badaniach rynkowych, analizie konkurencji, planowaniu i wprowadzaniu nowych produktów na rynek.
  7. Wsparcie wewnątrz firmy – mogę pomóc w lepszej koordynacji działań marketingowych z innymi działami firmy, takimi jak np. sprzedaż czy dział HR.

Ponadto mogę wesprzeć Twoje działania w innych aspektach, takich jak branding, zarządzanie wizerunkiem firmy czy organizacja eventów.

Moja wiedza i doświadczenie mają pozwolić Tobie i Twojemu przedsiębiorstwu na opracowanie spójnej strategii marketingowej, która przyczyni się do zwiększenia sprzedaży i wzrostu marki oraz co najważniejsze- zysków z biznesu, który prowadzisz.